Online Eğitimler

Online Eğitimler

ANESTEZİSTLER İÇİN TEMEL BİYOİSTATİSTİK

GPOWER İLE KLİNİK ARAŞTIRMALARDA ÖRNEKLEM BÜYÜKLÜĞÜNÜN HESAPLANMASI

ÜROLOGLAR İÇİN İLERİ BİYOİSTATİSTİK

ÜROLOGLAR İÇİN TEMEL BİYOİSTATİSTİK

Yer ve Zaman Özgürlüğü
“Bilgi birikimimizi yer ve zamandan bağımsız olarak ihtiyacı olan herkese ulaştırmak için Online Eğitimler düzenliyoruz.”

Bilgisayar teknolojilerinin baş döndürücü bir hızla gelişmesi ve internet kullanımının artmasıyla günümüzde zaman ve mekândan bağımsız olarak eğitim alma imkânı ortaya çıkmıştır. Amacımız Online eğitimlerimiz ile tecrübe ve bilgi birikimlerimizi yer ve zamandan bağımsız olarak ihtiyacı olan herkese ulaştırmaktır.

özellikleri

  • Online eğitimler öğrenci merkezlidir:

    Öğrenciler, eğitimcinin bulunduğu mekândan bağımsız olarak, istediği zaman, istediği yerde istediği kadar tekrarlayarak, eğitim alır. Tartışma forumları ve sanal sınıflar sayesinde kursiyer eğitmenlerle ve konu ile ilgili çok farklı yerlerde yaşayan diğer kursiyerlerle sürekli iletişim halinde olma imkânı bulur.

  • Online eğitimler ekonomiktir:

    Yol masrafı, yemek, konaklama masrafı olmadan eğitim gerçekleştirilir. Video ve ders notlarından (pdf, ppt, uygulama verileri) oluşan eğitim dökümanları için de ayrıca harcama yapılmasına gerek yoktur.

  • Online eğitimler yaşam boyu öğrenmeyi destekler:

    Online eğitimde yaş sınırlaması yoktur. Her yaştan insanın gönül rahatlığıyla kendini geliştirebildiği bir öğrenme ortamı sağlanır.

avantajları

Online eğitimler teknolojik yönden avantajlıdır. Bilindiği üzere insanlar okuduğunun %10’unu, işittiğinin %20’sini, gördüğünün %30’unu, görüp duyduklarının %50’sini, görüp duyup ve söylediklerinin %80’ini hatırlamaktadır. Online eğitimler ile daha zengin görsel ve işitsel sunumlar sayesinde öğretim, geleneksel öğretimdekinden daha çekici hale getirilebilir.